לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

Womanty הוא סטודיו לאיפור הכתובת המתאימה עבורכן בתחום הטיפוח והיופי. אצלנו כל השירותים הנדרשים ניתנים על ידי אנשי מקצוע מעולים היכולים להפוך אתכן ברגע אחד למשהו מיוחד באמת. המומחיות שלנו היא בעיקר באיפור אך כמובן שהייעוץ כולל הרבה יותר. כל אישה שמגיעה אלינו יכולה להיות בטוחה שאנחנו יודעים בדיוק איך להתאים את האיפור הנכון עבורה.

לכל אישה יש את גוון העור הייחודי לה ומאפרת מקצועית לוקחת בחשבון כל נתון טבעי והופכת אותו לפנינה אמיתית. השירותים המעולים שניתנים אצלנו בסטודיו כוללים:
 
Womanty
סטודיו לאיפור
לאיפור ניסיון מלאי פרטייך בטופס
ונחזור בהקדם:

WOMANTY סטודיו לאיפור

איפור קבוע הוא מלאכת אומנות הדורשת מומחיות וידע רב. באמצעות מחט אנחנו מחדירים אל מרקם העור פיגמנטים בעלי צבע. זוהי שיטה הדומה לקעקוע אך העדינות והמורכבות של איפור קבוע דורשים לעתים הרבה יותר.

איפור קבוע יכול להחזיק לאורך שנים ואצלנו תקבלו טיפול מקיף כולל יעוץ איך לשמור על האיכות לאורך זמן. חשוב ביותר לבצע את התהליך על ידי מאפרת מקצועית המשתמשת בחומרים הכי טובים שיש בשוק בתנאי היגיינה מוקפדים ביותר.


קרא עוד >>
 

מלאכת האיפור האומנותי היא אומנות של ממש. איפור אומנותי אינו מכוון אך ורק ליופי אלא הוא נותן משמעות אחרת למראה הפנים בהתאמה מדויקת לצורך הנדרש.

אצלנו בסטודיו תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בתחום על ידי מאפרת מומחית היודעת את רזי המקצוע לעומקם.


קרא עוד >>
 

יום החתונה הוא היום המיוחד ביותר בחייה של כל אישה. מאפרת מקצועית יכולה להכין אתכן ליום המשמעותי הזה בצורה מושלמת.

אתן צריכות מישהי שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות. מישהי שתבין כל ניואנס שחשוב לכן ותיתן לו מקום.​


קרא עוד >>
 

איפור מקצועי הוא מלאכת מחשבת הדורשת ידע ומומחיות רבה. אצלנו בסטודיו אתן יכולות להיות בטוחות שאתן בידיים הנכונות. יש לנו בנוסף סדנאות איפור מתקדמות כולל סדנה מיוחדת לילדות ונערות. 

אם אתן מעוניינות לקבל עוד מידע בנוגע לעניין תמיד תוכלו להתקשר אלינו ונשמח לענות לכן על כל שאלה בצורה יסודית. חשוב לנו ביותר שלא רק תקבלו את הטיפול הטוב עבורכן אלא שתהיו שותפות מלאות לתהליך.

 

מוגש לכם באהבה הפתרון המדהים הלחמת ריסים, הפתרון שידגיש את העיניים יפתח אותן ויצור מראה של דוגמנית או שחקנית קולנוע.

ללא צורך בצביעת הריסים בצבע או רימל ,ללא צורך בהורדת האיפור מידי לילה לפני השינה. הפתרון היחיד שיתן לכם שקט לתקופה של 3-6 שבועות (תלוי באורך הריסים).


קרא עוד >>
 

יום החתונה הוא היום המיוחד ביותר בחייה של כל אישה. מאפרת מקצועית יכולה להכין אתכן ליום המשמעותי הזה בצורה מושלמת.

אתן צריכות מישהי שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות. מישהי שתבין כל ניואנס שחשוב לכן ותיתן לו מקום.​


קרא עוד >>
 

כל נערה חולמת להיראות כטופ מודל או שחקנית קולנוע ,חולמת לסובב ראשים במסיבה הבאה,לקצור מחמאות ככל אישה. הסדנאות שלנו מעבירות את הידע והסודות של עולם הזוהר והסטיילינג.

הסדנא בת 5 שעות אקדמיות וכוללת מידע הדרכה ופעילות מעשית. הסדנא מועברת בקבוצות של עד 8 נערות. בסיום הסדנא תדע כל נערה איך להתאפר ולאפר בקלות ובמיומנות. הסדנא היא סדנא חוויתית ומרגשת.


קרא עוד >>
 

חייגו 072-33-80-767 או מלאו פרטיכן בטופס ונחזור בהקדם
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים