לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

קורס איפור לנערות

Womanty – הכירי את עצמך בגרסה היפה שלך :)
אם גם את חולמת על מראה נאה, את רוצה לדעת כיצד לאפשר את עצמך בצורה מקצועית ולהשיג תוצאות נאות – את מוזמנת אלינו!
 
נערות רבות מוצאות את עצמן מתבלבלות מול מבחר מוצרי האיפור והשיטות השונות. הכלים כה רבים והמטרה היא אחת ויחידה – להשיג את המראה הרצוי והמחמיא. השאלה הגדולה שמתעוררת היא כיצד לעשות את זה הכי טוב. כדי לענות על השאלה הזו אנחנו נכנסים לתמונה., ומציעים לכם קורס איפור לנערות.
 
מה עוד יש לנו להציע לך?
  • קורס איפור לנערות – אם את רוצה לדעת לאפר את עצמך כמו שצריך, אם את רוצה להפיק תוצאה נאה בכל יום מחדש, ולהרגיש כאילו יצאת זה עתה תחת ידיה של מאפרת מקצועית - את מוזמנת אלינו. אנחנו נכיר בפניך את המוצרים השונים. נלמד אותך כיצד לאפר את עצמך בכל זמן לפי הכללים. במהלך קורס איפור לנערות את מכירה את האפשרויות השונות ואת הכלים הנחוצים לך, את רוכשת ידע ומתנסה בשטח. וזאת כדי לצאת בהרגשה טובה ועם בטחון שאת אכן יודעת כיצד להתאפר בצורה נאה ונכונה.
  • סדנת איפור זוגית – רוצה ללמוד יחד עם אימא? עם חברה טובה? זה גם אפשרי. אנחנו יודעים שכדי לאפשר לעצמך לימוד חוויתי ומועיל את מעוניינת להיות יחד עם מישהי אהובה עליך. לכן אנחנו מציעים סדנת איפור זוגית שמתקיימת במשותף עם בת זוג. יחד תלמדנה ותרכושנה את הכלים המקצועיים לאיפור מושלם.
  • איפור כלה – בנוסף אנחנו מספקים שירות של איפור כלה. ביום הגדול של החיים אנחנו מאפרים את הכלה ביד מקצועית בצורה מושלמת להדגשת היופי הטבעי שלה. כדי שהיא תהיה מרוצה מהמראה שלה.
  • איפור קבוע לעיניים – נשים ובנות שמעוניינות להיות מאופרות בקביעות בלי צורך לעמוד זמן ארוך מול המראה, מוזמנות לברר על אפשרות של איפור קבוע לעיניים. האיפור הקבוע נעשה ביד מקצועית תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ביותר. המטרה היא להשיג מראה יפה על פי דרישת הלקוחה.
אם את מבררת על קורס איפור לנערות, אם את רוצה לבצע איפור קבוע, או שאת מחפשת את המכון המקצועי עבור איפור כלה מושלם – Womanty זו הכתובת שלך!
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים