לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

ציור גבות

נשים רבות מוצאות את עצמם משקיעות זמן ארוך באיפור היומי שלהן. יש כאלו שמתסדרות עם זה נהדר. אך יש אחרות שמחפשות את הפתרונות הקבועים. אלו שיאפשרו להן לשמור על מראה נאה ומטופח גם ללא עמל יומיומי קבוע. זה נכון לתחומים שונים וגם בנושא האיפור זה כך. מסתבר שהפתרונות שמכוני היופי מציעים כיום הם כה מתקדמים, ואכן נשים רבות פונות לבצע איפור קבוע בשיטות שונות. במהלך הטיפול לאיפור קבוע משתמשים בפיגמנטים שמוחדרים לעורה של המטופלת. הפיגמנטים משנים את מראה פניה של האישה כפי שהיא בחרה.

אך מה קורה אם אישה בחרה באיפור מסוים וכעבור תקופת מה נמאס לה? ומה אם האישה קיוותה להשיג מראה מסוים אך בסופו של דבר התוצאה לא ממש משביעה את רצונה? לא תמיד ציור גבות עונה על הדרישות. ואכן לקוחות רבות מוצת את עצמן מאוכזבות מהתוצאה של האיפור הקבוע שעשו. יש לציין כי במקרים רבים אי שביעות הרצון של הלקוחות מביצוע ציור גבות היא תוצאה של חוסר מקצועיות של המאפרת. במקרים כאלו תוכל האישה לבצע מחיקת איפור קבוע.

כיצד מוחקים?
כאשר אישה מאופרת באיפור קבוע והיא מעוניינת להסיר את האיפור מעל פניה, היא תפנה למכון שמציע שירות זה. יש לציין שלפי סוג האיפור הקבוע תותאם השיטה הנכונה עבור מחיקת איפור קבוע. יש כיום מספר טכניקות שמשמשות להסרת האיפור הקבוע. שימי לב שהסרת האיפור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים. שכן התהליך עלול לגרום לכתמי פיגמנטציה או להותיר צלקות. יד מקצועית תדע לבצע את התהליך בצורה הנכונה - כדי להחזיר את המראה הטבעי שלך לפנים ללא סיכונים מיותרים. 

ריסים מלאכותיים קבועים – אצל מי?
ומה דבר הריסים? ריסים ארוכים ועבים הם חלק משמעותי מהיופי שלך כאישה. ואם נשרו לך הריסים? או שמא הריסים שלך קצרות? תוכלי להדביק ריסים מלאכותיים קבועים. מדובר בפתרון נהדר שעשוי לשנות את המראה שלך לטובה. ריסים קבועים תלחים עבורך אשת מקצוע מיומנת בתחום. המטרה היא להשיג מראה טבעי ככל האפשר. ולכן היא תעמול להתאים לך את הריסים המתאימות ביותר שישתלבו עם המראה שלך.

בדומה לטיפול ציור גבות שחותר לשוות לך מראה מטופח ונאה - אך טבעי ככל האפשר. גם ריסים קבועים יותאמו לתווי הפנים שלך ולצבעים הטבעיים שלך. כדי להשיג תוצאה טבעית ויפה.
 

אל מי לפנות?
מתלבטת אל מי לפנות עבור ציור גבות? מבררת על מכוני יופי ומחפשת את המקום המומלץ לאיפור קבוע או להסרה? בואי לפגוש אותנו! Womanty   זו הכתובת לכל מה שקשור ליופי שלך. אצלנו תפגשי אנשי מקצוע בעלי מיומנות וניסיון רב בתחום.

יש לנו את כל המכשור המתקדם ואת כל הציוד הנחוץ על מנת לאפר אותך בצורה מושלמת. אנחנו ממתינים לך עם יתרונות מתקדמים ביותר להשגת המראה הרצוי לך.
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים