לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

סדנת איפור לקבוצות

הסדנה שתשנה את המראה שלך לטובה...
רוצה להראות הרבה יותר טוב? מעוניינת לרכוש כלים מקצועיים שיקנו לך את היכולת לאפר את עצמך בצורה מקצועית? אנחנו הכתובת שלך! אם את מעוניינת לארגן פעילות מעניינת לקבוצה, אם יש לך קבוצה של נערות או נשים ואת מחפשת פעילות מהנה ומעניינת שתמשוך את כולן, את מוזמנת להכיר את הרעיון שלנו - סדנת איפור לקבוצות!

סדנת איפור לקבוצות – מה זה בדיוק?
אנחנו בחברת Womanty  מודעים לרצון של אישה ובת להראות נפלא. אנחנו יודעים גם שכדי להראות נפלא צריך לדעת כיצד להתאפר. כי כדי להשיג מראה מושלם ועל מנת להראות מושלם - חשוב לדעת כיצד לבחור את תכשירי האיפור, אילו מברשות וכלים לרכוש, וכמובן איך לבצע את האיפור בפועל. כמו כן אנחנו זיהינו את הצורך לתוכניות מעניינות עבור קבוצות. מתוך הבנה זו פיתחנו עבורכם את הרעיון הנפלא של סדנת איפור לקבוצות.

אז אם את מחפשים רעיון מוצלח לפעילות קבוצתית, בהחלט ייתכן שרעיון של סדנת איפור לקבוצות זה הדבר שלכם. זה יכול להתאים למגוון זמנים והזדמנויות. סדנאות איפור ליום הולדת, ליום גיבוש ולמסיבת חברות. סדנאות איפור לילדות ונערות מתאים לקבוע להזדמנויות שונות. מסתבר כי מרבית הנשים והבנות נהנות מפעילות זו בגין העובדה הפשוטה שכולנו אוהבות להראות נהדר, וכל אחת מאתנו מחפשת את הדרך לשפר את המראה שלה.

על הסדנאות שלנו
הסדנאות שלנו מתנהלות על ידי מנחה מקצועית מתחום האיפור. מנחה שיש לה כמובן הרבה ידע בניהול קבוצות והעברת סדנאות. זה מורגש על האווירה בסדנא ועל הטכניקות שהמשתתפות מצליחת לרכוש. במהלך סדנאות איפור ליום הולדת נהנות כל המשתתפות מפעילות מהנה ומלאת עניין. וכמובן – כל אחת יוצאת עם ידע רב שמוכיח את עצמו בשטח.

סדנאות איפור לילדות ונערות זה רעיון נפלא שעשוי להתאים למגוון הזדמנויות. אנחנו ב- Womany ממתינים לכם עם רעיונות נפלאים והדרכות מקצועיות לפעילות מהנה ואטרקטיבית!

מעוניינת לקיים פעילות קבוצתית מוצלחת? מחפשת רעיון אטרקטיבי ומעניין שיגרום לכולן להשתתף בצורה פעילה? יש לנו מה להציע לך!
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים