לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

סדנת איפור אישית

הסדנא שתקנה לך יופי של כלים!
איפור זה תחום עמוק ורחב שמכיל בתוכו מספר רב של מושגים וטכניקות שונות. אם את רוצה להתאפר ולהשיג תוצאות מושלמות, את חייבת להכיר היטב את הטכניקות ואת הכלים הרבים. זו הדרך שלך להשיג מראה מושלם! כדי לאפשר לך לרכוש את כל הידע בצורה חווייתית ונעימה הכנו לך סדנת איפור אישית. בואי ללמוד ולהראות נהדר בכל יום מחדש!

סדנת איפור אישית - למה כדאי?
כל אחת מבדילה בין איפור מקצועי שנעשה על ידי איש מקצוע מיומן לבין איפור חובבני שנעשה ביד לא מקצועית. הבעיה מתחילה בכך שגם את וגם אני רוצות להראות מושלם בכל בוקר מחדש. וכמובן שביקור יומי אצל מאפרת זו לא הצעה שנמצאת ברשימת האפשרויות שלנו... מסיבה זו כדאי גם לך ללמוד איך לעשות את זה בעצמך. גם אם את לא מאפרת מקצועית את יכולה לעבור סדנת איפור אישית, וללמוד כיצד לעשות את זה הכי טוב שאפשר. כי כל מה שחסר לך זה ידע והבנה.

Womanty זה מותג בכל מה שקשור ליופי האישי שלך. אנחנו מציעים מגוון שירותים ומוצרים בתחום היופי והטיפוח. כאשר המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחת להראות נפלא כמו שהיא חולמת בדיוק.

אחד השירותים שלנו הוא סדנת איפור אישית. מדובר בסדנה שנמסרת על ידי מאפרת מקצועית ומוסמכת בעלת ידע רב והבנה מעמיקה בתחום. היא מקבלת אותך ועוזרת לך לרכוש את הידע הנחוץ לך עבור איפור מקצועי ומושלם. כמובן שהיא מלמדת אותך את כללי הבסיס ואת כל מה שאת צריכה לדעת כדי להצליח. היא תשמע את הרצונות שלך ותעזור לך להחליט מהו המראה המתאים לך.

סדנת איפור מקנה למתלמדת יכולת לאפר את עצמה וגם חברות ביד מקצועית ומתוך הבנה וידע – בלי ניחושים ושימוש לא נכון בצבעים ובמוצרים שונים. הסדנה מתאימה לזוגות, לקבוצות וכן לבודדות. בנוסף ניתן להזמין אצלנו שירות של איפור לבת מצווה. כאשר כלת האירוע עוברת אצלנו היא מגיעה למסיבה שלה נאה וקורנת!

Womanty זה המקום שלך לקבלת סדנת איפור ולהזמנת איפור לבת מצווה – בואי להיות מרוצה!
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים