לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

סדנאות לילדות ונערות

סדנות לאיפור לנשים ונערות על ידי הסטודיו שלנו הוא המתנה הגדולה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכן. כל סודות האיפור נלמדים אצלנו בקורס בצורה חוויתית ומעמיקה כולל טיפים מעולים בנוגע  לטיפוח וליופי.

כל אחת מאיתנו רוצה להיות יפה ואנחנו מאמינים שבעזרת האיפור המתאים המדגיש את הקווים הטבעיים נוכל ללמד אתכן איך לעשות זאת בקלות וביעילות. נלמד ביחד על מבנה העיניים והפנים ואיך לשים לב לכל פרט קטן. אומנות האיפור היא אחד מהדברים שניתן ללמוד אותם בצורה מלאה אם מקבלים את ההדרכה הנכונה.

אם אתן חולמות להיראות כאילו יצאתן כרגע מסרט קולנוע בו אתן הכוכבות הראשיות. בסדנה שלנו תלמדו איך לעשות זאת. אנחנו מעבירים את כל הסודות הכמוסים של המקצוע ומלמדים אתכן איך להיות באמת מטופחת ויפה. הסדנה כוללת חמש שעות של התנסות חוויתית בנוסף לידע תיאורטי. חשוב לנו שתבינו את התחום לעומק ותדעו איך לבחור נכון את הצבעים ההולמים אתכן ביותר. Womanty הוא סטודיו ליופי היכול להעניק לכן את המתנה המושלמת סדנת איפור לילדות ונערות שתהפוך אתכן בן רגע לכוכבות של ממש.

סדנאות איפור באווירה אינטימית
סדנאות האיפור שלנו מתקיימות כולן באווירה אינטימית וביתית. חשוב לנו שכל אחת מכן תרגיש בבית. יש לנו צוות מעולה שישמח לעזור לכן בנוגע לכל שאלה. אצלנו תוכלו להרגיש חופשי לשאול כל מה שעולה על דעתכן. זהו יום שכולו מוקדש לטיפוח וליופי. יום שכולנו שלכן בו תוכלו להרגיש איך זה להיות אישה ואיך לאפר את עצמכן בצורה מלאה.

יש לנו סדנאות מיוחדות לאיפור בשתיים עם החברה הכי טובה בו תוכלו לתאם בניכם את האיפור ואת הצבעים ולהיות מתואמות כמו שתי חברות תאומות. כמובן שלכל אחת יש משהו מיוחד ובתוך הדמיון תמיד יש מקום לשוני.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים על הסדנאות שלנו? פנו אלינו עוד היום דרך האתר שלנו ונשמח לקבוע לכן מקום בסדנה הבאה. סדנאות איפור לילדות ונערות באווירה אינטימית וחמה בסטודיו שלנו היא אחת החוויות המהנות ביותר והמעניקות ביותר שיש.
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים