לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

סדנאות איפור בבית

רוצה ללמוד להתאפר טוב יותר? חולמת להשיג תוצאות מקצועיות באיפור היומיומי שלך? את מוזמנת אלינו – womanty  מזמינה אותך לרכוש את הידע מפיהם של אנשי מקצוע מובילים בתחום האיפור והקוסמטיקה. המטרה שלנו היא לתת לך את הכלים להתאפר בעצמך בצורה מושלמת. מלבד זאת תלמדי כיצד לאפר אחרות ולהשיג מראה מחמיא.

סדנאות איפור בבית – אפשרות נוחה ומועדפת
אם את רוצה ללמוד אבל לא רואה את עצמך מתארגנת ויוצאת מהבית כדי ללמוד, אנחנו גאים להציג בפניך את האפשרות של סדנאות איפור בבית. כן, מול המראה שלך ובחדר שנעים לך ונוח - נבצע את הסדנה. אשת מקצוע מיומנות ומנוסה תגיע עד אליך כדי ללמד אותך את כל הטכניקות והשיטות לאיפור מושלם. כאשר את בבית – בסביבה הטבעית שלך, את פנויה יותר להפנים את הטכניקות ואת עתידה ליהנות מהידע הזה שילווה אותך הלאה.

סדנאות איפור לארגונים – פעילות מהנה
מאגנים אירוע ומחפשים פעילות אטרקטיבית? רוצים לארגן חוויה מהנה לקבוצת נשים? האם חשבתם על סדנאות איפור לארגונים? זו יכולה להיות אפשרות נהדרת.  Womanty שולחת אליכם אשת מקצוע מיומנת בתחום. כזו שיש לה ידע רב בתחום האיפור והיופי. היא תגיע למקום עם הציוד הנדרש ותנחה את הפעילות. כל הנשים המשתתפות תרכושנה את הידע הנחוץ ותלמדנה את הטכניקות הרצויות להן. המטרה היא להקנות לכל אחת את הטכניקות המתאימות לה, כך שהיא תוכל לאפר את עצמה או אחרות כמו מאפרת מקצועית.

סדנאות איפור ליום הולדת
חוגגים יום הולדת לילדה? הנערה מחפשת רעון מקורי לפעילות עם חברות? סדנאות איפור לקבוצות הן הצעה מעולה לצורך זה. הקבוצה חוגגת בבית יחד עם הילדה שלכם. ובמהלך החגיגה מגיעה מאפרת מקצועית מבית womanty  ומנהלת את הפעילות המרתקת. היא תלמד את הילדות את הכללים הבסיסיים ותדריך אותן כיצד להתאפר בהנאה. הן תכרנה את הכללים ואת הכלים השונים שיסייעו להן להשיג את המראה הרצוי להן.

לבד או בזוג
החלטת להזמין סדנאות איפור בבית? עומדות בפניך שתי אפשרויות. יש נשים שמעדיפות ללמוד לבדן. אחת על אחת, ויש את אלו שתעדפנה לעשות זאת יחד עם בת זוג. חברה קרובה, אחות או אימא. יחד תלמדנה מול המאפרת ותרכושנה את הידע הנחוץ להן. סדנאות איפור בבית מקנות את הכלים ואת הידע, ומאפשרות לכל אחת לאפר את עצמה הכי טוב שאפשר.
 
 

צרי קשר:
אם את מתעניינת על סדנאות איפור ליום הולדת ואת רוצה למצוא את המאפרת המקצועית שתצליח להעביר את הסדנה בצורה מקצועית, תוך הקשבה לקבוצה ומתן מענה לצורך - את מוזמנת לפנות אלינו. אנחנו ב womanty מציעים לכם סדנאות מקצועיות ומהנות במיוחד. במהלכן תלמד כל משתתפת את הכללים הבסיסיים ותרכוש את היכולת לאפר את עצמה בצורה מושלמת. סדנאות איפור לקבוצות הן פעילות מהנה עבור כל אישה ונערה.
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים