לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

לימוד איפור

איפור הוא תחום אומנותי לכל דבר. כדי להצליח להשיג את המראה הרצוי לך את צריכה שלושה דברים:
 
1. תכשירים מעולים ומתאימים – את צריכה שמגרת האיפור שלך תכלול את כל התכשירים והתמרוקים המתאימים לך. זה מתחיל בסבונים ופילינגים איכותיים שינקו את העור וישיגו מרקם חלק ונקי. ממשיך בסרום וקרם פנים שנועדו לספק לעור שלך את הלחות הנדרשת. וכלה במוצרי האיפור כמו מייק אפ, סומק, אודם, צלליות, איילינר וכן הלאה. את צריכה להיות מאובזרת בתכשירים המתאימים לך. אם כי חשוב לוודא שכל המוצרים הינם ברמת איכות גבוהה ויש להם אישור של משרד הבריאות. מוצרים איכותיים מאפשרים לך להשיג תוצאה נאה שמחזיקה מעמד זמן מה.
 
2. כלים ומוצרים – במה את מורחת את המייק אפ? איך את מפזרת את הצללית? כדי להצליח בפעולה הנכונה והמדויקת את צריכה את המברשות המתאימות למטרה. אמנם יש להשיג מברשות רב שימושיות שמאפשרות לך לבצע באותה מברשת מספר פעולות. אך ככלל חשוב כי כל פעולה תתבצע בעזרת המברשת המתאימה. אין דומה מריחת מייק אפ לסומק, לצללית וכן הלאה. הצטיידי במברשות המתאימות ובכל הציוד הנחוץ לך כדי שתצליחי להתאפר כמו שאת רוצה להראות.
 
3. ידע ויכולות. מסתבר שזה החלק החשוב ביותר. כי לא די בכך שיש לך ציוד הולם, ולא מספיק שאת מצוידת בתכשירים מעולים. את חייבת לדעת כיצד להשתמש בהם. איך לאחוז את המברשת ובאיזו זווית לבצע את הפיזור של החומר. כדי להצליח בכך חשוב כי תרשמי אל לימוד איפור. במהלך השיעורים של לימוד איפור תרכשי הרבה ידע ויכולות. תכירי את הכללים שמנחים את האיפור הנכון. תדעי באילו מוצרים לבחור, ואיך לבצע את הפעולה כדי להשיג תוצאה נאה ומקסימלית. 
 
בואי להתאפר נכון!
רוצה ללמוד איך לבצע איפור נכון? אנחנו ב – womanty   מזמינים אותך לרכוש את כל הידע המקצועי הנחוץ לאיפור מקצועי ומושלם. אנחנו מתמקדים בלימודי איפור עבור מספר קהלי יעד.
  • סדנת איפור ליום הולדת – ילדות קטנות אוהבות גם הן לעמוד מול המראה ולהתאפר. הן נהנות לראות איך הפנים החלקות שלהם מקבלות את הצבע הנאה והמחמיא. גם להן יש מה ללמוד. אנחנו מאמינים שאם תבחרו לערוך סדנת איפור ליום הולדת הילדות עשויות ליהנות עד מאוד!
  • לימודי איפור לנערות – נערות שרוצות ללמוד איך להתאפר נכון וכיצד להשיג את המראה הרצוי והמחמיא, תשמחנה ללמוד אצלנו ולקבל את כל הכלים לאיפור נכון. לימוד איפור יכלול כללים והתאמה למבנה הפנים. וכן היכרות עם המוצרים הקיימים והיכולת לבחור את המתאים ביותר לפי מבנה הפנים והצבעים.
  • לימוד איפור לנשים – גם אישה שכבר מתאפרת משך תקופה ארוכה יכולה לשפר את הכלים ואת היכולת שלה, ולהשיג תוצאות טובות יותר באיפור היומי. 

לימודי איפור לנערות, לנשים או לילדות זה אנחנו.  Womanty  מזמינה גם אותך לשמוע על מגוון הקורסים לאיפור מושלם!
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים