לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

הלחמת ריסים

מי לא רוצה לקום בבוקר ולהרגיש מאופרת ללא צורך ברימל ? 
מוגש לכם באהבה הפתרון המדהים הלחמת ריסים ,הפתרון שידגיש את העיניים יפתח אותן ויצור מראה של דוגמנית או שחקנית קולנוע .ללא צורך בצביעת הריסים בצבע או רימל ,ללא צורך בהורדת האיפור מידי לילה לפני השינה. הפתרון היחיד שיתן לכם שקט לתקופה של 3-6 שבועות (תלוי באורך הריסים).

הטכניקה של הרמת ריסים מעניקה הרמה יפה לריסים קצרות או ארוכות ונפולות וזאת לאורך זמן, מבלי להזדקק להדבקות חד פעמיות של ריסים מלאכותיים או צביעת הריסים ברימל. במקום להרים ולסלסל את הריסים אחורה, הריסים מורמות מהשורש לכיוון הגובה בכדי להפיק מהריסים הטבעיים את המבט הפתוח, הצעיר והרענן. ההליך מבוצע בטיפול אחד, הטכניקה מאפשרת לתת לריסים אורך, גובה, ואפקט מודגש וחזק יותר מהריסים הטבעיים.
 
התהליך:  
הלחמת ריסים מתבצעת באופן בו מוצמדות לכל ריס טבעי ריס עשוי פרוות מינק טבעית באורך אותו הלקוחה בוחרת. במידה והלקוחה מעוניינת במניפת ריסים עשירה אנחנו עוברים לשיטה רב מימדית, בה מוצמדות מספר ריסים לריס טבעי. הצמדת הריסים מבוצע על ידי דבק חזק במיוחד ובכמויות מיקרוסקופיות, כאשר טובלים בעדינות את הריס הסינטטי בדבק ומצמידים לריס הטבעי. 
 
הלחמת ריסים נשארת עד 6 שבועות, ניתן לעשות מילוי (ממש כמו בבניית ציפורניים) ולתחזק את הלחמת הריסים. מילוי נהוג לעשות אחת לחודש או אחת לחודש וחצי. ההליך מבוצע בעצימת עיניים מלאה, אינו מכאיב ואפילו נעים…לקוחות לרוב נרדמות בטיפול
 
אל דאגה כל הטיפול מבוצע בעיניים עצומות ,אינו מכאיב. ברוב הטיפולים הלקוחות נרדמות במהלך ההליך. הלחמת ריסים אינה פוגעת בריסים הטבעיות כאשר עובדים נכון ומקצועי.
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים