לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

הלחמת ריסים

להישיר מבט מול המראה – ולהיות מרוצה!
את מביטה על המראה שנשקף במראה, ואת לא לגמרי מרוצה. הריסים שלך... הגבות... מה את יכולה לעשות כדי לשנות לטובה את המראה שלך? מה עליך לעשות כדי להיות מרוצה ממראה נאה ומחמיא? זהו, שיש הרבה מה לעשות. גם לך מגיע להראות נהדר ולחוש בטוחה במראה שלך. הכירי את השירות המושלם שלנו. Womanty  - המכון המקצועי ליופי שלך.
 
בואי להיות מרוצה ממראה מושלם!
אם את רוצה להביט מול המראה ולהיות שבעת רצון מהמראה שלך - בואי אלינו. אנחנו מציעים לכל אחת מגוון כלים ושיטות כדי להשיג את המראה המושלם האישי שלה. אתנו גם את תוכלי להיות מרוצה!
 
מה אנחנו מציעים לך?
  • הלחמת ריסים – אם את מגלה ששערות הריסים שלך נושרות, אם הריסים שלך בהירים מידי ולא ניכרים, או שהם קצרים ולא בולטים מספיק, את מוזמנת אלינו לביצוע הלחמת ריסים. אחרי טיפול של הלחמת ריסים תגלי את עצמך בגרסה נאה של ריסים מאורכים ויפים שמתעגלים בדיוק כמו שתמיד רצית.
  • אייליינר איפור קבוע – את רוצה להיות מאופרת בקביעות, בלי לטרוח בכל יום מחדש על העניין הזה? נשים ובנות רבות מגלות שהאיפור היומי נוגס זמן יקר מזמנן העמוס. והן חפצות ליהנות ממראה מטופח בלי טרחה יומיומית. עבורן מתאים הפתרון של אייליינר איפור קבוע. האיפור הקבוע נוכח בשטח בלי להשקיע זמן רב. המראה מושלם בלי עמל יומיומי.
  • איפור גבות בשיטת השערה – הגבה לא מלאה? יש בה קרחות קטנות? אין צמיחה מספקת של שערות באזור הגבות? גם את זה אפשר לתקן. אנחנו מציעים לך לבצע איפור גבות בשיטת השערה. מדובר בשיטה עכשווית ומתקדמת ביותר שמשיגה תוצאות נהדרות.
רוצה להראות נפלא? רוצה לקבל הצעה מקצועית לטיפול שנכון לך ולמראה האישי שלך? בואי אלינו! הצוות המקצועי של Womanty  ערוך לקבל אותך ולספק לך הכוונה מקצועית. אצלנו את נהנית מידע מקצועי נרחב, מכשור עכשווי ומתקדם ביותר ושירות מעולה ומסור. זה מה שאת צריכה כדי להשיג תוצאה מושלמת! הדרך שלך ליופי מושלם עובר אצלנו...
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים