לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

הדרכה איפור בוקר

כל אישה חולמת להראות נפלא. כמה אנחנו טורחות ומשקיעות בעניין? כמה שעות את משקיעה באיפור וביופי שלך? התשובה לשאלה זו משתנה בין אישה אחת לרעותה. אבל מה שלא יהיה תמיד אפשר ללמוד לעשות את זה טוב יותר. אנחנו ב – womanty מזמינים אותך להכיר את החדשנות והקדמה שבתחומי היופי והאיפור. כי לנו חשוב לעזור לך להראות נהדר. קראי עלינו ועל מגוון השירותים שאנחנו מציעים לך. אנחנו כאן למראה המושלם שלך.

הדרכה איפור בוקר
גם את מחפשת את השיטה למראה מושלם בכל בוקר מחדש? רוצה לצאת מהבית רק לאחר שאת בטוחה שהתאפרת היטב בצורה מקצועית ונכונה? כך שהאיפור אכן יחמיא לך ויבליט את היופי שלך? כדי להצליח לעשות את זה טוב עליך לקבל הדרכה איפור בוקר. במהלך ההדרכה תקבלי את כל הידע הנחוץ שילמד אותך איך לעשות את זה הכי טוב שאפשר. במהלך שיעור איפור תכירי את המבנה של הפנים ואת שיטות ההתאמה של האיפור למראה שלך. המטרה היא לתת לך את כל הידע והיכולות להתאפר בעצמך ולהשיג תוצאות נהדרות. לאחר קבלת ההדרכה שלנו יהיו לך היכולות ליישם בעצמך איפור בוקר לעצמך או לאחרות.

הדרכה אישית או קבוצתית
אנחנו ב – womanty  מודעים לכך שסדנת איפור אמורה להיות משהו חוויתי ונעים. ולכן אנחנו מתאימים את עצמנו ללקוחות לנו. מעדיפה לקבל את ההדרכה מול המראה הביתית שלך? אצלנו את יכולה לקבל סדנת איפור בבית או הדרכה איפור בוקר אצלנו במכון. המטרה שלנו היא לתת לך את כל הכלים הנחוצים לך בצורה הנוחה ביותר. כך שאת תהיי מרוצה מהידע ומהיכולת שלך ליישם אותו באופן קבוע.

איפור קבוע- למי זה מתאים?
קיימות כיום מגוון טכניקות של איפור. אחת מהן מציעה איפור שמתבצע על ידי קוסמטיקאיות אומניות באמצעות שיטות ייחודיות. התוצאות מקסימות והיתרון הגדול שלהם הוא שהאיפור נותר על הפנים למשך תקופה ממושכת. אז גם אם את אוהבת להתאפר, אבל מגלה כי בעומס היום יום שלך את לא מצליחה לעשות את זה טוב כמו שהיית רוצה. וגם אם את חולמת לקום בבוקר ולהראות טוב בלי לעבור בכל בוקר מחדש תהליך יסודי - את מוזמנת אלינו. אצלנו קבלי טיפול מקצועי ומלבד זאת תקבלי הדרכה איפור בוקר. ההדרכה שתקבלי תיתן לך את הכלים לשמר את התוצאות למשך זמן ארוך יותר.
 

בואי אלינו!
מבררת על שיעור איפור? רוצה לדעת איך לבצע איפור בוקר כמו מאפרת מקצועית, ביד בטוחה וציוד מקצועי? אנחנו מזמינים אותך לרכוש את כל הידע הנחוץ וללמוד איך לעשות את זה הכי טוב שאפשר. אנחנו מציעים סדנת איפור בבית וכן שיעורי איפור במכון.

המטרה שלנו היא לתת לך את הידע להתאפר בעצמך ולהשיג תוצאות מושלמות. מוזמנת ליצור קשר עם האומניות של  womanty. אתנו גם את תיראי הרבה יותר טוב.

 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים