לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

גבות בשיטת השערה

אם יש לך מספיק שיער בגבות את יכולה לדלג על המאמר הזה. הוא פונה לאלו שמגלות כי העיצוב המקצועי ביותר לא משיג את התוצאות הרצויות. מהסיבה הפשוטה שצמיחת השיער אינה מספקת. זו יכולה להיות תופעה טבעית, אך יתכן וזו תוצאה של מריטה חוזרת ונשנית או עיצוב לא מקצועי. כאשר יש שיער דליל מידי או שמתגלות קרחות קטנות בגבות ניתן, יהיה לשקול טיפול של גבות בשיטת השערה. מדובר בטיפול מתקדם ומקצועי ביותר שמציע למטופלת פתרון ממושך למצב בו היא נתונה.

גבות בשיטת השערה – מה זה?
שיטת השערה הינה שיטה שעושה שימוש במכשור חדיש ומתקדם. במהלך הטיפול מחדירים לשכבת האפידרמיס של המטופלת פיגמנט. הפיגמנט הינו טיפות של צבע שמחדירים אותם באמצעות המחט לשכבה הרצויה. באמצעות הטיפול מציירים את הדמיה של זקיק השערה. הציור נעשה בהתאם לצמיחה של השערות הטבעיות - במטרה להשיג תוצאה טבעית ככל האפשר. מילוי גבות בשיטת השערה משלב שערות מצוירות בין השערות הטבעיות של המטופלת. שילוב זה יוצר את התוצאה במראה הטבעי ביותר. כדי למנוע כאבים בעת ביצוע איפור גבות בשיטת השערה יאלחשו לפני תחילת ביצוע הטיפול את אזור הגבות, כך שהמטופלת לא תחוש את הדקירות ואת הכאבים. שיטת השערה לגבות מאפשרת ללקוחה ליהנות ממראה נאה ודומה ביותר לטבעי.

כדי להצליח לעצב גבות בשיטת השערה חשוב מאוד כי המטפלת תהיה מקצוענית אמתית בתחום. זה דורש אומנות של ממש. כי הזווית, העובי, הגוון המדויק והצורה של הציור- משמעותיים ביותר ביחס לתוצאה. כי על מנת להשיג מראה טבעי ככל האפשר חובה לעצב גבות בשיטת השערה ביד מקצועית ומיומנת.

Womanty – המקום שלך לטיפולי יופי
חיפשת את המכון המושלם בו תוכלי ליהנות מטיפולי יופי מקצועיים ביותר? הכירי אותנו. ביקור במכון שלנו יספר לך כי אכן מדובר במקום המוצלח ביותר. אצלנו יש צוות מקצועי ומסור במיוחד של קוסמטיקאיות. כל אחת רכשה את הידע המקצועי וכן מיומנות רבה בתחום. מה שמקנה לה את היכולת לבצע מילוי גבות בשיטת השערה או איפור גבות בשיטת השערה - על הצד הטוב ביותר.

התוצאות מדברות בעד עצמן. עם תום הטיפול תוכלי להביט מול המראה ולגלות את עצמך בגרסה משופרת. כמה נעים תחושי כאשר תגלי כי הטיפול הצליח להעלים את הדלילות או את הקרחות המטרידות. והנה יש לך למשך כשנה מראה נהדר ודומה במיוחד למראה הטבעי שלך.
 

האומנות שלנו למראה המושלם שלך
כי זו האומנות שלנו! אצלנו מקבלות מטופלות רבות טיפולי יופי ואיפור קבוע. בין היתר ניתן ליהנות אצלנו מאיפור קבוע, טיפול שיטת השערה לגבות, איפור קבוע באזור השפתיים ועוד. הצטרפי גם את לקוחות המרוצות שלנו. הן נהנות מטיפולים מקצועיים ומתוצאות נפלאות. צרי עימנו קשר וגלי את הדרך שלך ליופי מושלם.

 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים