לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

איפור קבוע

הגבות הן מסגרת לפנים בעזרתן אנו מביעים את תחושותינו. עקב מריטה רבה של הגבות ברוב המקרים הגבות נעשות יותר דלילות ומאבדות את צורתן וניפחם, ישנן המון מקרים שעם השנים נוצרות קרחות בן השערות בגבות או שיש צניחה של העור מאחורי הגבות. הפתרון היעיל הוא איפור קבוע שישלים את צורת הגבה או לשנותה בהתאם למבנה הפנים. ישנן מספר שיטות של איפור קבוע בגבות:
 • איפור קבוע בגבות למראה הצללה- בגבות המראה ניראה אוורירי יותר וטבעי הצבע פחות דחוס ובדרך כלל הצבע הנבחר הוא בגוון בהיר יותר מצבע הגבה הטבעית כדי שיתמזג בהרמונייה עם הגבה הטבעית.
   
 • איפור קבוע בגבות למראה שיערות - טכניקה להבלטת גבות דלילות, בין השערות הטבעיות יוצרים שערות באותם כיווני צמיחה של הגבות ובכך יוצרים מראה טבעי ועדין.
   
 • איפור קבוע בגבות למילוי צבע בגבות - מיועד לגבות יותר בולטות עם נוכחות, כשהשיער בגבות מתחיל להידלל, איפור קבוע משרטט מחדש את קו הגבה.
איפור קבוע ~ יש האומרים כי הצורך להתאפר הוא אחד העונשים שנחתו על הנשים. הדבר נכון במיוחד כאשר צריך להתאפר מוקדם בבוקר ועוד להספיק להכין את הילדים לגן ולבית הספר. הפתרון המודרני לאורח החיים העמוס והלחוץ המאפיין את שגרת חיינו הוא האיפור הקבוע. תמיד מסודרת ומאופרת ביד אומן .
 
אנו משתמשים במיכשור מתקדם בעל מחט אינטגראלית אשר מבוסס על טכנולוגיה שמפחיתה את רמת הכאב ומונעת פיזור צבע למקומות לא רצויים. אנו משתמשים בצבעים המיוצרים מחומרים מינראליים איכותיים ועמידים ביותר תוצרת גרמניה . באמצעות מכשיר זה ניתן לבצע את כל סוגי האיפור הקבוע, עם זאת, הטיפולים הנפוצים ביותר הם עדיין איפור גבות הליפסטיק והאייליינר הקבועים.

תיקונים - באמצעות איפור קבוע ניתן גם לתקן גבות לאלו שהגבות שלהן אינן סימטריות או סובלות מדלילות שיער וקרחות בגבות. בפעולה אחת פשוטה מתקנים את הליקוי.
 

אנו מקפידים על סטריליות מקסימאלית לאורך כל הטיפול. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים בעבודה עם מגוון רחב של לקוחות מאפשר לנו להתאים בצורה מושלמת ומדוייקת את האיפור הקבוע והצבע הנכון לתווי פניך. (בין אם זה לגבות או איילינר בעיניים).
 • ב-Womanty  המאפרת באיפור קבוע בעלת כישרון אמנותי, בעלת יכולת  לראות את הפרופורציות של הפנים, להיות סוג של מעצבת גרפית אשר מרגישה את הקו. איפור גבות קבוע הינו המרכיב האמנותי ביותר של איפור קבוע. וממש לא כל אחת שלמדה ועוסקת בתחום, יכולה לעשות איפור גבות קבוע בצורה באמת איכותית, ב-Womanty  המאפרת אומנית וציירת.
   
 • מאפרת מקצועית שעוסקת באיפור קבוע חייבת לדעת לעבוד עם פיגמנטים (צבעים). לשם כך ב-Womanty המאפרת עוברת השתלמויות בארץ ובחו"ל ולומדת על תכונותיהם, לומדת להתאים פיגמנט בהתייחס לסוג ולגוון העור, צבע העיניים והשיער. היא משתלמת ולומדת כיצד להשתמש בגוונים שונים של פיגמנטים, לדעת לערבב אותם ולנבא את התוצאה הסופית בהתבסס על המאפיינים האישיים של הלקוחה. לומדת כיצד לעבוד עם פיגמנטים מכיוון שזהו התנאי העיקרי לקבלת תוצאה איכותית. בסופו של דבר, צביעת מקום מסוים על פני העור בגוון הדרוש הינה מתן פתרון לבקשתה של הלקוחה המעוניינת באיפור קבוע.

אחד האתגרים החשובים שמאפרת מקצועית עומדת בפניו הינו אישור סקיצה של איפור קבוע על ידי הלקוחה. אישור זה הינו הדבר החשוב לפני ביצוע ההליך.

ב-Womanty  נערוך מספר סקיצות שיצויירו ע"י אומנית/ציירת ויועברו לאישור הלקוחה ההליך יבוצע רק לאחר שהלקוחה אישרה את הסקיצה המבוקשת והטובה ביותר לדעתה.

מאפרות מנוסות יודעות עד כמה קשה לפעמים לאשר סקיצה מול הלקוחה. לעתים קורה שהסקיצה ה"תקינה" מבחינת עיצוב הרמוני של גבות, בכלל לא תואמת את דעתה האישית של הלקוחה.

גבות "תקינות" יכולות להציק ללקוחה, במידה שצורתן לא משקפת את האופי והטמפרמנט שלה. ולכן במקרה והלקוחה אינה מרוצה מהתוצאה למרות שאישרה את הסקיצה ב-Womanty  נעשה כל מאמץ עד לשביעות רצון מלאה של הלקוחה ללא גביית תשלום נוסף .
 
למרות זאת ובגלל אילוצים של מבנה הפנים כאשר קיים חוסר סימטריה של הגלגלת באזור הגבות, ולא תמיד ניתן לצייר קו גבות סימטרי. על הלקוחה יהיה לאשר ולקחת על עצמה את האחראיות על אישור גרסת סקיצה שתימצא על ידה כמתאימה ביותר. 

בכן, הסקיצה הינה גיאומטריה של גבות. אבל מה יהיה התוכן שימלא את התבנית? ב- Womanty כל מומחית יוצרת גרסת איפור קבוע משל עצמה במסגרת אותה סקיצה. 
 

היא לוקחת על עצמה אחראיות על בחירת פיגמנט מתאים, פיזור הצבע לרוחב ולאורך הגבה, על צורת השערה – בין אם נעשה שימוש בשיטה או מדמה את כיוון הגדילה של שערות.

ככל שבגבה יש פחות שערות, כך קשה יותר להקנות לאיפור קבוע מראה טבעי וכאן עולה הצורך בכישרונות אמנותיים.
  
אני רוצה להתייחס באופן מיוחד לשיטת השערה. הסקיצה צריכה להיות כמה שיותר דומה לתוצאה שאנו שואפות אליה. מכיוון שזה עוזר למאפרת  לחשוב קדימה ולוודא שבחירתה נכונה.
 
מכיוון שאין התאמה מלאה בין הסקיצה למציאות מצב שיכול לנבוע משתי סיבות. הסיבה הראשונה – הציור נעשה באמצעות עפרון קוסמטי שלא משרטט גבול ברור של קו הגבה.

כתוצאה, הלקוחה והמאפרת רואות את גבול הגבה באופן שונה זו מזו. הסיבה השנייה היא שהגבה מצוירת כקונטור, והלקוחה לא ממש מבינה מה יהיה בסוף ונותנת את אישורה פשוט כי היא נותנת אמון במאפרת.

ב- Womanty אחוזי ההצלחה הם כ100% ואלו רק כמה היבטים של איפור גבות קבוע אשר קובעים את מידת ההצלחה של העבודה. למעשה, לעבודה מוצלחת ואיכותית יש הרבה יותר פרמטרים שיילקחו בחשבון. ​
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים