לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

איפור קבוע

איפור קבוע היא טכניקה מיוחדת של החדרת פיגמנטים למרקם העור. הפיגמנטים העשויים ממינרלים מוחדרים אל אזור הפנים במטרה לייצר איפור הנשמר לאורך זמן. הטכניקה הייחודית מאפשרת לאפר בצורה מקצועית ולהעלים פגמים קלים. באמצעות הדגשה של הגבות תוכלו להפוך עיניים שקועות וקטנות למלאות הבעה. השפתיים המאופרות על ידי איפור קבוע יכולות להיראות סימטריות וכל הפגמים הנובעים מהעדר תואם מטשטשים לחלוטין.

 איפור קבוע נועד בשביל לחזק את הקווים הטבעיים של הפנים ולאפשר לכן להיראות במיטבכן מבלי לתת לסימני הגיל להשפיע ולתפוס מקום. כל אחת מאיתנו רוצה להיות יפה ואצלנו בסטודיו אנחנו משתמשים ביופי הטבעי של כל אחת מכן בשביל להדגיש את הייחודיות של הפנים. באמצעות טכניקות עדינות ומורכבות תוכלו לצאת בבטחה אל כל אירוע ואל כל מאורע והשגרה שלכן תראה אחרת לגמרי.

Womanty 
Womanty הוא סטודיו בעל מומחיות רבה בתחום עם אנשי מקצוע מעולים היכולים לתת לכם שירות אישי במחירים הוגנים. המאפרת המקצועית שלנו זיו מישר היא בעלת נסיון של למעלה משלושים שנה והיא אחת המאפרות המנוסות ביותר בארץ. 

כיום התחום של איפור קבוע עובר מהפכה של ממש ונקבעים סטנדרטים חדשים בתחום. למרות השינוי המשמעותי התחום עדיין פרוץ וישנם קוסמטיקאיות בעלות הכשרה לא מתאימה עבור הטכניקה המורכבת של איפור קבוע. אם אתן רוצות את הטוב ביותר עבורכן על ידי מאפרת מקצועית שעברה הסמכה בתחום אנחנו בהחלט הכתובת המתאימה לכך. זיו היא בעל דיפלומה בתחום מבית  הספר של אומן האיפור בנימין בר לב ויש לה נסיון של שנים רבות כולל רזומה עשיר ומגוון. הסטודיו שלנו מעניק לכן את האפשרות לקבל טיפול יסודי ומקצועי כולל ייעוץ והכוונה בנוגע למלאכת האיפור.

Womanty סטודיו לאיפור מקצועי ואומנותי
הסטודיו שלנו משלב איפור אומנותי עם טכניקות איפור מקצועי. יש לנו מגוון רחב של שירותים וכולן ניתנים על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם אתן רוצות לקבל עוד מידע בנוגע לטכניקות האיפור שלנו או בנוגע לסדנאות אתן יותר ממוזמנות להתקשר אלינו. אנחנו כאן בכל שאלה שיש לכם בנידון.
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים