לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

איפור קבוע לגבות

איפור קבוע נמשך למשך כמה שנים והאיכות של האיפור תלויה באופן בלעדי בהכשרה המתאימה של הקוסמטיקאית. סוג המחט המכשיר והצבעים האיכותיים קובעים במידה רבה את טיב העבודה. מאפרות לא מקצועיות יכולות כמובן לפגום באיכות העבודה ובמקרה הנידון מדובר בתקלה רצינית. כאשר בוחרים מאפרת או קוסמטיקאית יש לבחור את הטובים ביותר בתחום עם רזומה מתאים וכל ההמלצות הנדרשות. 

הדבר המרכזי ביותר הוא כמובן הקפדה על החלפת מחט כולל החלפה של קונטיינר הצבע בשביל למנוע זיהומים עתידיים. צריך לחטא הכל באמצעות אלכוהול לעבוד עם כפפות ולדאוג תמיד לסביבה נקייה.

איפור קבוע לגבות הוא מלאכת אומנות של ממש ובאמצעות טכניקות מתקדמות אפשר להגיע לתוצאות מעולות. מאפרת מקצועית היודעת איך לבצע את המלאכה יכולה לצייר כל שערה בנפרד בשביל לשלב את האיפור עם היופי הטבעי של הגבות עצמן. השילוב בין הטבעי למלאכותי הוא לדעתנו המפתח לכל  הצלחה. היכולת לשלב בין הגוונים הטבעיים והאופי הייחודי לבין אומנות האיפור המקצועי.

איפור קבוע לגבות בשיטת השערה
איפור גבות קבוע יכול בן רגע להפוך את מראה הפנים כולו לרענן יותר וצעיר. עיצוב מיוחד מותאם לגוון העור יכול לשנות באופן משמעותי את כל היחס שלכן אל עצמכן. אסתטיקה היא עניין המשפיע על כל תחומי החיים ובאמצעות הקפדה על הפרטים הקטנים ניתן לשנות את הביטחון העצמי וכמובן להיראות הרבה יותר טוב.

שיטת השערה מתבצעת באמצעות מכשיר איפור קבוע. אל המכשיר מחוברת ידית ואליה מחט. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית ניתן לבצע כיום את התהליך בדיוק מקסימאלי. באמצעות שליטה על עומק חדירת המחט התוצאות יוצאות מדויקות ללא פגיעה ברקמות חיוניות.
האחידות מתקבלת כמובן מהשימוש בטכנולוגיה ברמה גבוהה בשילוב עם יד מיומנת ומקצועית של מאפרת אמיתית היודעת איך לבצע את העבודה בצורה מושלמת.

Womanty סטודיו לאומנות האיפור
Womanty סטודיו מקצועי לאיפור בשיטות מתקדמות מציע לכן את כל השירותים הנדרשים כולל ייעוץ והכוונה. המאפרת המקצועית שלנו זיו מישר היא אומנית אמיתית בעלת הכשרה וניסיון רב בתחום. באמצעות הידע הרב והמומחיות של זיו כל איפור קבוע הופך להיות למלאכת מחשבת של ממש. 
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים