לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

איפור קבוע בשיטת השערה

נשים ונערות רבות מוצאות את עצמן מתמודדות עם מראה שלא משביע את רצונן. אמנם יש מגוון פתרונות ושיטות שנועדו לספק פתרונות למצבים כאלו. אך לא תמיד נמצא הפתרון ההולם והמתאים למצב. זה מה שקורה גם כאשר אישה מתמודדת עם גבה דלילה מאוד, או גבה שיש בה קרחות קטנות. כל אחת יודעת שהגבה היא חלק משמעותי במראה הפנים. היא משפיעה במידה רבה על המראה של הפנים וכל סטייה או חסר בגבות מורגשים בהחלט.

בשנים האחרונות חדרה טכנולוגיה חדשנית לתחום והיא מביאה עמה בשורה עבור מצבים כאלו. כך שאם גם את מתמודדת עם גבות דלילות או כאלו שיש בהן קרחות מטרידות, את יכולה לשקול אפשרות של איפור קבוע בשיטת השערה.

על שיטת השערה
השיטה ידועה בעולם בשם מיקרובליידינג. שיטה זו נועדה למלא את הגבות החסרות וזאת באמצעות צבע שנשמר על העור של המטופלת למשך כשנה. בשיטה זו מדמים את זקיקי השערה. פעולה זו מתבצעת באמצעות ידית מיוחדת שמחוברות אליה מחטים דקיקות ביותר. לכל מחט יש צורה אחרת. וכל אחת מהן מאפשרת הדמיית שערה בצורה שונה. המטרה היא לשרטט את השערה על הפנים בצורה הטבעית ביותר – בהתאם למבנה הפנים ולצמיחה הטבעית של המטופלת.

לפני תחילת איפור קבוע בשיטת השערה מאלחשים את אזור הגבות, בהמשך מחדירים את המחטים אל שכבת האפידרמיס והן מציירות את השערות. טיפות של צבע אורגני חודרות לשכבה הרצויה בעור. עם תום הטיפול ניתן למרוח קרמים שומניים שמסייעים להגלדה תוך שמירה על הצבע. לאחר ביצוע איפור קבוע בשיטת השערה אין צורך להחלים - מכיוון שלא בוצעה פעולה פולשנית שדורשת מנוחה או התאוששות. הייחודיות של איפור קבוע בשיטת השערה היא היותה מדמה בצורה הטובה ביותר את המראה הטבעי של הגבות.

פני ל womanty
אם את מתלבטת לאן לפנות עבור לימוד שיטת הצללה לגבות, או קורס איפור קבוע בשיטת השערה אנחנו רוצים לספר לך על womanty. אצלנו יש צוות מקצועי ומסור במיוחד. המטרה שלנו היא לתת לכל לומדת את הידע המקצועי בצורה הטובה והפרקטית ביותר. ולכן אנחנו משקיעים כל מאמץ כדי להגיש גם לך את כל הידע הנחוץ לך בצורה הטובה ביותר. כמו כן תוכלי לפנות אלינו על מנת לבצע עיבוי גבות בשיטת השערה. אנחנו משתמשים בשיטות טיפול חדשניות ומתקדמות ביותר, במטרה לאפשר לכל אחת לממש את היופי האישי שלה.

שיטת הצללה לגבות היא אחת השיטות המתקדמות שאנחנו משתמשים בה. נשלב טכניקות שונות במטרה להשיג תוצאה מקסימלית. קורס איפור קבוע בשיטת השערה כולל את כל הידע הנחוץ ואת הטיפים המקצועיים של מטפלות מנוסות וותיקות ביותר בתחום של עיבוי גבות בשיטת השערה.
 

אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר להשגת המראה המושלם עליו את חולמת. 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים