לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

איפור קבוע בשיטת השערה

להתגבר על נתונים טבעיים וליהנות ממראה מחמיא!
אז גם אם השפתיים שלך דהויות וחסרות צבע, אם הגבות שלך דלילות מידי וקרחות קטנות ניכרות בין השערות – יש מה לעשות! הטכנולוגיה העכשווית בתחום היופי מציעה מגוון פתרונות שיוכלו להועיל גם לך, ולאפשר לך להשיג מראה נאה ומחמיא באופן קבוע. קיימות כיום טכניקות מקצועיות ומכשור מתאים עבור איפור קבוע. הן עבור איפור קבוע לשפתיים והן עבור איפור קבוע בשיטת השערה לאזור הגבות. התוצאות מחמיאות ונשים מדווחות על איכות חיים גבוהה ביותר.

Womanty -על איפור קבוע ועל איכות החיים
אצל נשים רבות היום מתחיל בטקס של איפור. הן ניצבות מול המראה ומתחילות את הפעולות ברוטינה שגרתית. יש כאלו שזורמות עם זה וזה נפלא. אצל אחרות זה זמן של עונש. אין להן זמן, אין להן את הכוחות וזה בהחלט דורש מהן קצת יותר מידי. אך מנגד לצאת בלי להתאפר לא תמיד בא בחשבון. האם יש פתרון מושלם לדבר?

התשובה חיובית. מול הבנה למצב הזה ומתוך היכרות עם הצורך פיתחו את טכניקות האיפור הקבוע. האיפור הקבוע עושה שימוש במכשור מתקדם וציוד מתאים שנועד לאפשר לכל אחת להשיג מראה נאה שנשמר היטב למשך תקופה. ניתן לבצע איפור קבוע באזורים שונים של הפנים.

לדוגמה, אם יש לגבות שלך מראה חסר ואת מעוניינת ליהנות מגבה מלאה ומחמיאה, בלי להגביל את עצמך למספר המועט של השערות שלך, את יכולה ללכת על איפור קבוע בשיטת השערה. בשיטה זו יוצרים מראה של גבה מלאה באמצעות טכניקה מיוחדת. בה מחדירים פיגמנטים לשכבה התת עורית. פיגמנטים אלו יוצרים מראה של גבה מלאה. איפור קבוע בשיטת השערה מאפשרת לך להשיג מראה של גבה מלאה תוך הדמיה של זקיק השערה בצורה טבעית ככל האפשר.

ולגבי השפתיים? גם הן יכולות להראות נהדר עם איפור קבוע שפתיים. אם את לא מרוצה מהשפתיים שלך והן לא נראות חיוניות אף לאחר איפור, כדאי לך לשקול אפשרות של איפור קבוע לשפתיים. כך תהיי מרוצה ממראה חיוני ונאה שילווה אותך כל היום כל יום מחדש.

את מוזמנת אלינו! הצוות המקצועי של Womanty מציע לך איפור קבוע בשיטת השערה וכן איפור קבוע שפתיים במקצועיות רבה. בואי להיות מרוצה!
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים