לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

איפור כלות

יום החתונה הוא אחד הימים המשמעותיים ביותר בחייה של כל אישה. כל פרט קטן יש לו חשיבות רבה ולכל בחירה יש המון משמעות. השמלה המתאימה, הנעליים ובעיקר האיפור ההופך את הכלה למושלמת באמת ומוכנה ליום החתונה.

איפור כלות הוא מקצוע בפני עצמו הדורש מומחיות וידע רב ובעיקר אהבה גדולה למלאכה. לאפר כלה ביום חתונתה ולהיות שותפה לאותו רגע קסום הוא אחד הדברים המרגשים ביותר. רגע לפני שבו את מקודשת לי בטבעת זאת הכלה והמאפרת נמצאות באינטימיות מיוחדת שבו כל צומת הלב מוקדשת רק לך בשביל להכין אותך הכי טוב שאפשר לערב המרגש.

בסופו של יום איפור כלות הוא מקצוע וככל מקצוע הוא דורש מומחיות וידע ובעיקר נסיון מתאים. מאפרת מקצועית היא הכתובת הנכונה עבור כל כלה לפני החתונה. איפור מקצועי ברמה גבוהה עם ציוד מתאים ומערכת צבעים מגוונת ועשירה. 

אם אתן מחפשות סטודיו איכותי שיוכל להעניק לכן את הטיפול המתאים אנחנו בהחלט יכולים לבצע את המלאכה. המאפרת שלנו זיו מישר היא בעלת נסיון של יותר משלושים שנה ויש לה ידע ומומחיות ובעיקר נסיון רב והרבה מאוד סבלנות ואהבה. ביחד איתה תגיעו מוכנות באופן מושלם לחופה. אל אותו רגע מרגש שבו אתם הופכים לאחד. זיו היא לא רק מאפרת מקצועית אלא חברה טובה היודעת איך להרגיע ולהפוך את היום הזה לקסום במיוחד.

Womanty איפור מקצועי ואישי
הסטודיו שלנו לאיפור מקצועי הוא קודם כל מקום אישי שבו אנחנו מעניקים לכל אחת מכן את הטיפול המתאים בשבילה. איפור הוא מלאכה עדינה הדורשת המון הקשבה לכל אישה בשביל למצוא את שביל הזהב עבורה. 

השירות שלנו בסטודיו כולל את כל הנדרש בשביל להעצים את היופי הטבעי שלכן ולתת לכל גוון סגולי של העור את המקום המיוחד עבורו. אנחנו יכולים להעלים את קמטי הזמן באמצעות טכניקות חדשות של איפור קבוע ולאפשר לכן להרגיש בנוח בכל יום מימות השבוע. 
אתן מוזמנות להתקשר אלינו בכל שעה ולקבוע פגישה לשם היכרות ראשונית והתחלת העבודה.
 
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים