לאיפור ניסיון חייגי עכשיו
072-33-80-767
Facebook

אייליינר איפור קבוע

העיניים הם חלק דומיננטי ובולט בפניה של כל אישה. לא פלא שאנחנו מוצאות את עצמנו משקיעות שעות ארוכות באיפור. מול הצורך הקיים בשטח מתפתחות בכל עת שיטות חדשניות שנועדו לספק את הצורך, ולאפשר לנשים להראות נהדר במאמץ מינימלי. האם נחשפת לשיטות של איפור קבוע? מדובר בטכניקות מתקדמות שמתבצעות באמצעות אשת מקצוע בתחום. עם תום הטיפול חוזרת האישה הביתה לקראת תקופה ממושכת של מראה נאה ומטופח, וזאת בלי להתאפר בכלל.

אייליינר איפור קבוע – מה שחשוב לדעת
אחד האזורים המשמעותיים ביותר בפניה של כל אחת הוא אזור העין. קו האייליינר הוא בעל משמעות רבה למראה הפנים. ואם את חולמת לחיות עם קו יפה ומחמיא באופן קבוע ובלי להתאפר מידי יום, את מוזמנת לשמוע על אייליינר איפור קבוע. לפני הטיפול תאלחש המאפרת את האזור כדי למנוע כאבים במהלך הטיפול. הטיפול מתבצע באמצעות מחט דקיקה שמוחדרת אל השכבה הרצויה בעור. המחט מחדירה טיפות פיגמנט. טיפות אלו עתידות להישאר במקום למשך תקופה ארוכה. חשוב כי תדעי שהתוצאות של אייליינר איפור קבוע מחזיקות מעמד זמן רב יותר מאיפור קבוע באזור אחר בפנים, מכוון שבאזור העין יש הפרשה מופחתת של בלוטות חלב שפוגמות בפיגמנט.

כדי לבצע את הטיפול ולהוביל לתוצאה משביעת רצון יש להפקיד את המלאכה בידיה של אשת מקצוע מיומנת ומנוסה. הפעולה דורשת ידע מקצועי ויכולת להתאים את הפיגמנטים לפניה של האישה. כמו כן יש לשים לב לכך שהפנים שלנו אינן סימטריות, ולכן איפור קבוע שאינו מקצועי עלול להבליט את אי הסימטריה. כך שבמקום להחמיא לך עלול האיפור לפגום במראה שלך. זו הסיבה לכך שחשוב לך לבחור מאפרת מקצועית שתבצע את האיפור כך שתהיי מרוצה ממנו לאורך זמן.

סדנת איפור ליום הולדת
אוהבת להתאפר? מחפשת רעיון ייחודי לפעילות ליום הולדת? הכירי את הטרנד המהמם - סדנת איפור אישית בבית. סדנת איפור ליום הולדת מתבצעת על ידי אשת מקצוע מתחום האיפור. היא מגיעה למקום מצוידת בכל הציוד נדרש ומנחה את הפעילות. היא מתייחסת למשתתפות ועונה על השאלות שלהן. היא מלמדת כללים נחוצים ומקנה לכל משתתפת את היכולת להתאפר בכוחות עצמה בצורה מושלמת.
 
 

Womanty  המקום המושלם שלך
מתעניינת על איפור ערב למבוגרות? חולמת להראות נהדר ולהתאפר בכל יום ברמה מקצועית? בואי למוד אצלנו סדנת איפור אישית בבית. במהלך הסדנה תרכשי את כל הידע הנחוץ לך ותכירי את הטכניקות שיאפשרו לך להתאפר יפה מידי יום.

אתנו המראה המושלם שלך קרוב מתמיד. בואי אלינו כדי לשמוע על אייליינר איפור קבוע או על איפור ערב למבוגרות. כי אתנו גם את תראי נהדר. אל תתפשרי על פחות - כי אצלנו את יכולה לקבל את המענה המושלם והמתאים ביותר לצורך שלך.
 
WOMANTY - BEST FOR YOU
womantyil@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-767  |  יש לתאם מראש | כצנלסון 20 גבעתיים